19 kevadist hetke

Ülo Jaanisoo, Reparo Ehituse juht

Reparo Ehitus 19 – juhuu!!

Kui Reparo 19 aastat tagasi sündis, oli ilus kevadine päev nagu tänagi. See on meeles nagu oleks see juhtunud eile, isegi kevade lõhn on meeles.

Reparoga alustades soovisime muuta maailma. Killukest sellest maailmast ehk olemegi muutnud, kuid eelkõige oleme kogenud maailma väga kiiret muutumist koos meiega. Uudishimuliku inimesena tunnen sellel karussellil lakkamatut põnevust. Mäletan, kuidas 19 aastat tagasi kasutasime eelarvestamisel mahtude mõõtmiseks paberprojekte, joonlauda ja värvilisi vildikaid. Aeg on edasi läinud ja sellist tööd lihtsustavad tänapäeval kaasaegsed digilahendused. BIM-st ei osanud tol ajal veel keegi undki näha. Ma olen kindel, et suured muudatused on veel ees.

Palju on tehtud, aga tegelikult oleme alles õiget hoogu sisse saamas.

Oleme selle aja jooksul puutunud kokku väga paljude toredate inimestega ja teinud koostöös väga huvitavaid projekte. Õnnelikuks teeb seegi, et meie ümber kogunevad sarnaseid väärtushinnanguid kandvad inimesed – nii reparo´kad, koostööpartnerid kui kliendid.

Meid liidab see, et oleme püsisuhte inimesed. See veregrupp nõuab püsivust, läbimõtlemist, paindlikkust ja koostöösoovi.

Oleme koos teinud uhket sõitu, kogenud nii ehitusbuumi kui ka masu, koroonaviirust, kes teab mida tulevikul on meie jaoks veel varuks. Ühesõnaga palju on ära tehtud, aga tegelikult oleme alles õiget hoogu sisse saamas. Meil on energiat ja isu, meil on põnev, sest oleme uudishimulikud ja kui päris aus olla, siis ikka veel tahame muuta maailma. Ole meiega sellel sõidul!

Palju õnne kõigile praegustele ja endistele reparo´katele, meie headele klientidele, tublidele tarnijatele, töökatele alltöövõtjatele ja fännidele.

Räägi oma kogemustest meie sotsmeediakanalis