Teenused

EHITUSE PEATÖÖVÕTT

Peatöövõtjana pakub Reparo terviklahendust ehk projektijuhtimist alates kliendi soovide kaardistamisest, lahenduse ja hinnapakkumise koostamisest kuni ideede teostuseni. Meeskond, kes hakkab konkreetset objekti ehitama, koosneb oma ala professionaalidest. Teostades kvaliteetseid töid, peame alati kinni ka kokkulepitud ajast ja eelarvest, tänu millele oleme välja teeninud ka püsiklientide usalduse.

HOONETE EHITUS

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust alates äri- ja büroohoonetest, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest, spordirajatistest kuni avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushooneteni.

  • Eramajad
  • Kirik
  • Reoveehoidla

REKONSTRUEERIMINE

Meil on pikaajaline kogemus viimistlustööde teostamisel. Teostame nii äripindade kui ka eramute siseviimistlust. Soovi korral paigaldame mööbli ja muu sisustuse ning teostame igapäevaseid pisiremonttöid. Meie töö ei lõpe kliendile valmis objekti üleandmisega, tagame kliendi teenindamise ka garantiiperioodil.

  • Hoonete renoveerimised
  • Kontorid
  • Spordi- ja treeningsaalid
  • Kaubanduspinnad

PROJEKTEERIMINE

Kaasaaegse ehituse puhul ei saa üle ega ümber projekteerimisest. Kvaliteetne projekt on oluline alustala korraliku hoone ehitamisel või sisekujundusliku lahenduse loomisel, seetõttu tasub korralikku projekti investeerida.

Reparo projekteerimisteenus on Sulle abiks juba planeerimise faasis, ikka selleks et uus visioon oleks tegelikult ka ehitatav, tarnegraafikud reaalsed ning tehniline teostus korrektne ja turvaline.

Reparost saad tellida arhitektuurse projekti ja sisekujunduslikku projekti, samuti teostame eriosade projekteerimist ning koostame põhi- ja tööprojekte.

Kontakt

Ülo Jaanisoo
Tegevjuht
+372 551 5511
ylo.jaanisoo@reparo.ee