Parim ehitusfirma

Pole olemas ühest definitsiooni, mis see täpselt on, mis on ühe ehitusfirma edu mõõdikuks. Suure tõenäosusega on see kombinatsioon mitmest erinevast omadusest ja põhimõttest, milleks on järjepidevus oma töös, professionaalne meeskond, oskus õppida vigadest ja vastutuse võtmine teenuse kvaliteedi eest. Reparo on võtnud eesmärgiks saada ei vähem ega rohkem Eesti parimaks ehitusfirmaks.

Reparo tegevjuhi Ülo Jaanisoo sõnul on ettevõte edukas eelkõige tänu järjepidevusele ja visale tööle. Oluline on õppida vigadest – nii enda kui ka teiste omadest. Õppida saab ka kriisidest ja rasketest perioodidest. Ellu jäävad need, kes on osanud teha nutikaid valikuid ka kõige keerulisemates oludes. Reparo Ehitus on oma pea 20 tegutsemisaasta vältel näinud ka kõige sügavamaid maailmamajanduse languseid ning igaühest neist alati tugevama ja kogemuse võrra rikkamana välja tulnud.

Ehituse peatöövõtufirmadel tuleb riigisektori tellimustele konkureerimiseks võtta osa riigihangetest. mille omapära on odavaima hinna konkurents. Selleks aga, et oleks võimalik pakkuda parimat hinda, tuleb tunda turgu, omada häid koostööpartnereid ning professionaalset meeskonda. On oluline, et ehitusettevõtte võtmepersoonid oleksid oma valdkonna fanaatikud, pikaajalise kogemusega inimesed, kes oskavad näha samaaegselt nii suurt pilti kui ka kõige väiksemaid detaile. Eriti omandab see tähtsuse, kui tegemist on suuremahuliste ehitusprojektidega, mis hõlmavad palju alltöövõtjaid ja erinevaid ehitusetappe. Sedalaadi projektid on Reparo Ehituse leib olnud palju aastaid ning kogemuste pagas, mis sealt saadud, märkimisväärne. Pikaajaline töökogemus on ehitusvaldkonnas üks võtmetähtsusega kvaliteedinäitajaid.

Lisaks eelmainitule on parimad ehitusettevõtted kindlasti need, kes ei rahuldu olemasoleva positsiooni ja mugavustsooniga, vaid need, kelle eesmärk on kasvada ja areneda nii kogemuste kui ka käibenäitajate tähenduses. Teisisõnu ettevõtted, kellel on julgust võtta vastu ka keerulisi projekte, mis on suureks väljakutseks nii tellijale kui ka peatöövõtjale endale. Kogenud ehitusfirma kasutab üksnes usaldusväärseid alltöövõtjaid ja julgeb seetõttu võtta ka vastutuse teenuse kvaliteedi eest.

Kuidas saada parimaks ehitusfirmaks?

Parimaks ehitusfirmaks ei sünnita, vaid saadakse aastatepikkuse sihikindla töö tulemusena. Reparo on pea 20 tegutsemisaasta jooksul olnud järjepidevalt suunatud arengule. Esmatähtis ei olegi olnud ettevõtte kasv, vaid soov teha oma tööd nii hästi kui võimalik. Ilma järeleandmisi tegemata ehituse või koostöö kvaliteedi osas. Sel moel kasvades, seestpoolt väljapoole on ka Reparo eesmärk saada Eesti parimaks ehitusfirmaks.

Selleks et teha head tööd, ei piisa ainult iseenda muutmisest. Ehituses on seotud väga palju erinevaid osapooli ja nii on kvaliteedist rääkides sageli olulised otsused tehtud juba enne seda kui protsessi kaasatakse peatöövõtja läbi ehitushanke. Selleks et tõsta kogu ehitusprotsessi kvaliteeti, on Reparo Ehitus võtnud enda missiooniks ka klientide teadlikkuse tõstmise.

Ehitus on valdkond, mis areneb väga kiiresti nii materjalide, tehnoloogiate kui ka standardite mõttes. Ajal, mil Reparo on ehitusturul aktiivselt tegutsenud, on ehituses väga palju muutunud. Nende muutustega tuleb osata kaasas käia ning ka kliente selles osas nõustada.

Suurimad muutused ehitusvaldkonnas on viimastel aastatel seotud digitaliseerimisega. Järjest rohkem on võimalik kasutada tarkvara, mis aitab tööprotsesse automatiseerida, kiirendada ja lihtsustada. Parimad ehitusfirmad on need, kes suudavad enda jaoks leida ja oma vajadustele kohandada just nende jaoks sobivaimad digilahendused. Ka Reparo Ehitus liigub ehitussektori digitaliseerimise arengutega kaasas. Veel enam, Reparo mitte üksnes ei käi muutustega kaasas, vaid panustab oma kogemusi ja ressursse ka kogu sektori digitaalsesse arengusse.

Võta meiega ühendust

Kui oled valimas endale peatöövõtjat, küsi hinnapakkumist ka Reparolt. Meie aastatepikkune kogemus ning põhjalik ja professionaalne tööeetika lubab ilma kahtlusteta arvestada meid Eesti parimate ehitusfirmade hulka.