Ettevõttest

Oleme alati valmis uuteks väljakutseteks. Mõtleme suurelt ja ka teostame suurelt!

Reparo Ehitus on ligi kahekümne tegevusaasta jooksul seadnud eesmärgiks parima ehitusteenuse pakkumise Eestis. Keskendume ehituse peatöövõtule ja sõltuvalt tellijate vajadustest teostame nii mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekte kui ka väikesemahulisi ehitustöid.

Oleme välja kasvanud pisikesest ehitusettevõttest, kelle tegemiste ja tiimiga on kasvanud ka meie missioon – väärtustada igat klienti ja pakkuda just talle sobivad lahendused, samal ajal panustada oma töötajatesse ning hoolida keskkonnast.

Ehitus on valdkond, mis on pidevalt arenev ning sellest tulenevalt arendame ka meie pidevalt oma teadmisi ja oskusi. Ikka selleks, et pakkuda võimalikku parimat teenust, mida saada võib. Oma ettevõttes teame, et rahuloleva kliendi taga seisab hästi motiveeritud ja koolitatud ehitaja. Väärtustame igat oma tiimi liiget ning läbi selle pakume ka väga kvaliteetset teenust.

Samuti on olulisel kohal täpsus ja lubadustest kinnipidamine. Meid motiveerib klientide usaldus ning see, et saame klientide soovid ja vajadused maksimaalselt ning võimalikult ressursse säästvalt ellu viia. Meeldiv on tõdeda, et meie pikaajalised kliendid pöörduvad ikka ja jälle meie juurde tagasi, et oma unistused realiseerida.

Meie jaoks on oluline, et ressursse ei raisataks. Olgu selleks siis raha, aeg või keskkond. Jälgime ülima täpsusega, et ehitusprotsessid oleksid kooskõlas seadusandluse, omavaheliste kokkulepete ning hea tava normidega.