Kaasaegne ehitus nõuab kaasaegset tehnoloogiat – paberil majandamine on minevik!

Osa Reparo Ehituse DNA-st on innovatiivsus ja areng ning meie selge soov oli muuta enda ettevõtte protsesse efektiivsemaks ja selgemaks. Täna tundub, et meie elu läks lihtsamaks ühe klikiga.

Ettevõtte kasvades olid varasemalt sobinud lahendused ajale jalgu jäänud- enam ei sobinud isetekkeline peremehesüsteem tööriistade halduseks ning Exceli-tabeli ja A4 paberi süsteem tööajaarvestuse kajastamiseks. Otsisime lahendust ja leidsime Remato.

Eelistades töökindlust ja kasutajasõbralikkust, on Reparo meeskond pärast lühikest testperioodi võtnud omaks Remato poolt pakutava innovatiivse tarkvara, haldamaks tööriistade liikumist ning personali tööaega. Lisaks automaatselt tekkivatele tunnitabelitele ja paremale ülevaatele ehitusobjektil toimuva üle, on lihtne nutiäpp lisanud töödistsipliini ja lihtsustanud suhteid kontori ja töömaa meeskonna vahel.

Tänapäeval on arengu selgeks aluseks digitaalsed lahendused ning oleme veendunud, et iga töö jaoks on olemas spetsiaalselt mõeldud vahend.

Remato näol on tegemist ettevõttega, kelle platvormile liikumine on tehtud väga mugavaks, kiireks ja sujuvaks. Teiste seas paistsid nad silma üliasjaliku ja kiire kliendisuhtlusega. Remato taga on meeskond kirglikke tehnoloogia- ja ehitusspetsialiste, kes on võtnud oma missiooniks digitaliseerida ja automatiseerida protsesse ühes maailma suurimas sektoris.

Reparo ja Remato ühsiosa lisaks ehitussektorile on selgelt innovatiivsus ning meil on hea meel selle koostöö üle – paberil majandamine on minevik!